Settings Invoices Backups Log out

Minecraft server hosting!

Špičkový hardware - ANO Zkouška zdarma - ANO
Nízká cena - ANO Bez limitů - ANO
⚠️100Kč sleva na první objednávku Slevový kód:
tiligus
EXKLUZIVNĚ k první objednávce na Tiligus Gamehosting dostanete náhodnou hru na platformě steam, klíč k její aktivaci naleznete na faktuře od služby. Faktura vám bude vystavena maximálně do 30 minut od zaplacení služby.

Vlastnosti

Rychlost

Naše servery běží na nejmodernějším hardware a instalují extrémně rychle, od zaplacení po ponoření se do hry s vašimi práteli vás dělí pouze pár minut.

Neplatíte za možnosti, ale za výkon

Omezený počet slotů, nebo pluginů či snad modů? Minulost, tiligus gamehosting nemá žádný limit na počet hráčů, nebo pluginů.

Vlastní subdoména

IP adresa a port? Minulost, s tiligus gamehostingem si vytvoříte subdoménu na jedné z našich domén a navíc dostanete webhosting zdarma!

Root přístup přes SSH

K vašemu serveru máte plný root přístup skrze bezpečné SSH, takže se vám v jeho správě meze nekladou, chová se v podstatě jako normální Linuxový server.

Dashboard

Jedno místo, kde vidíte všechny informace o vašich serverech, můžete zde resetovat heslo k SSH a panelu, či prodloužit běh služby nebo rovnou objednat další server

Pro běh zákaznických serverů narozdíl od konkurence využíváme docker, jež přináší výhody že zákaznické servery nejsou plně virtualizovány hypervizorem ,ale sdílí kernel s hostitelským serverem, díky tomu lze dosáhnout i o 15% výšší výkon na stejném hardware, zároveň docker zajišťuje plnou izolaci všech zákaznických serverů pro maximální bezpečnost.

Používáme kvalitní servery s CPU Intel Core i7-8700 nebo AMD Ryzen 9 3900, DDR4 RAM s frekvencí alepsoň 2666 MHz pro zajištění maximálního výkonu. Zároveň využíváme NVMe SSD v RAID 1 pro maximální bezpečnost vašich dat.

Aby Vaše Minecraft světy byly vždy v bezpečí je součástí našeho server hostingu DDoS ochrana. Ochrana proti útokům DDoS je pro naše zákazníky zdarma.

Automatické denní zálohování vytvářených Minecraft světů je u nás připraveno pro všechny server hostingové tarify a je k dispozici zdarma. Nemusíte si nic za tuto službu u nás připlácet.

Herní servery pro Vás běží nepřetržitě. Jejich provoz nenaruší ani výpadek proudu, protože jsou k dispozici dostatečné záložní zdroje a záložní generátory.

Na našich serverech běží Ubuntu 20.04, jedna z nejrobustnějších a nejstabilnějších distribucí Linuxu, což přispívá společně s dalšími softwarovými a kvalitními hardwarovými prvky k vynikající stabilitě server hostingových služeb Tiligus.


Panel

Náš oficiální panel pro minecraft servery vám dovoluje používat minecraft konzoli, procházet soubory, měnit verzi minecraftu i javy, restartovat server, měnit nastavení minecraftu, či instalovat pluginy. Panel je velice jednoduchý a nastavení minecraft serveru s ním zvládne opravdu každý.

Ceník Serverů

Mobirise

Minecraft Server Basic

od 75 Kč měsíčně

15 GB NVMe SSD Úložiště
2,0 GB DDR4 RAM
1 vCPU jádro
DDoS ochrana
Vlastní subdoména
Webserver s HTTPS
Root přístup přes SSH
Automatické zálohy
pro Minecraft Java Edition

Mobirise

Minecraft Server Classic

od 150 Kč měsíčně

50 GB NVMe SSD Úložiště
3,5 GB DDR4 RAM
2 vCPU jádra
DDoS ochrana
Vlastní subdoména
Webserver s HTTPS
Root přístup přes SSH
Automatické zálohy
pro Minecraft Java Edition

Mobirise

Minecraft Server Profi

od 275 Kč měsíčně

50 GB NVMe SSD Úložiště
9,5 GB DDR4 RAM
2 vCPU jádra
DDoS ochrana
Vlastní subdoména
Webserver s HTTPS
Root přístup přes SSH
Automatické zálohy
pro Minecraft Java Edition

Tak na co ještě čekáte?

Objednejte si svůj první server ještě dnes

Všechny platební metody »